O salonie

Salon kosmetyczny Maestria Urody świadczy usługi z zakresu: kosmetyki oraz dermokosmetyki twarzy i ciała, laseroterapii, depilacji, epilacji, termokoagulacji, manicure, pedicure. Oferujemy również makijaż okolicznościowy. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, upiększające i lecznicze wykonywane są z wykorzystaniem renomowanych polskich i hiszpańskich kosmetyków. Wykonujemy również profesjonalną komputerową analizę skóry.
 
Lokal, w którym mieści się salon jest klimatyzowany. Akceptujemy płatności tylko gotówką. 

Maestria Urody rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2014 roku w Sochaczewie z inicjatywy Anity Paniewskiej, licencjonowanego kosmetologa z wieloletnim doświadczeniem. To miejsce inspirujące, nowoczesne i przyjazne. Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu, wytrwałości i poświęceniu jesteśmy w stanie codziennie inspirować kobiety i mężczyzn do wiary w siebie i własne możliwości oraz dawać im satysfakcję z czucia się świetnie w swoim ciele. Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom  kobiet i mężczyzn by spełniać ich potrzeby. Naszą misją i ambicją jest obecność w życiu tych, którzy mają odwagę walczyć o siebie.


Nasz personel

Anita Paniewska - Licencjonowany Kosmetolog, założycielka salonu

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Posiada uprawnienia oraz kwalifikacje w zakresie podologii, trychologii i medycyny estetycznej.  Praca w Salonie Urody to jej pasja. Uwielbia diagnozować i pomagać ludziom w ich problemach związanych ze skórą. Lubi wyzwania, jak twierdzi, dzięki nim może się rozwijać i pogłębiać stale swoje umiejętności. W przyszłości chciałaby otworzyć szkołę kosmetyczną i dzielić się swoimi doświadczeniami.Klaudia Badach - Magister Kosmetologii

Ukończyła studia licencjackie na specjalizacji SPA i odnowa biologiczna oraz studia magisterskie z wyróżnieniem na specjalizacji podologia na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej, zawsze kieruje się dobrem drugiej osoby. Zadowolenie Klientów jest dla niej największą motywacją, dlatego na bieżąco śledzi innowacje z zakresu kosmetologii, dermatologii, medycyny, podologii. Lubi pracę z ludźmi, a najlepszym wynagrodzeniem jest dla niej uśmiech i zadowolenie Klienta. Wrażliwa na piękno służy radą pomagając w doborze właściwych zabiegów dbając o zadowolenie i efekty zabiegowe. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii na twarz i ciało oraz w zabiegach podologicznych. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Beata Gurzyńska - Licencjonowany Kosmetolog

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pracę w zawodzie rozpoczęła już podczas nauki w Policealnej Szkole Kosmetycznej im. Barbary Jaroszewskiej w 2016 roku. Do swego zawodu podchodi sumiennie i profesjonalnie. Jej pasją jest makijaż oraz stylizacja paznokci, z których ukończył dodatkowe kursy, poszerzające wiedzę i doświadczenie. topbtn