Nowość 2021! Skuteczne i nowatorskie zabiegi laserowe

Wtorek, 09 luty 2021 o godzinie 04:02

Już od dziś w stałej ofercie salonu dostępne będą nowatorskie zabiegi z wykorzystaniem urządzenia OPT GOLD, łączącego w sobie technologię laserów IPL, E-Light (IPL+RF) oraz lasera picosekundowego. Dzięki tej inwestycji możemy zaoferować Państwu wiele skutecznych i bezpiecznych terapii przeznaczonych dla skór wrażliwych, naczyniowych, trądzikowych, z oznakami starzenia się skóry, a nawet usunąć niechciany makijaż permanentny lub tatuaż.

Zabiegi laserem picosekundowym

Peeling węglowy to nowatorski zabieg laserowy na okolice twarzy i szyi z wykorzystaniem maski węglowej oraz wysokoenergetycznego lasera. To obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów oczyszczających, odświeżających i regenerujących skórę.

 

Laserowe usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego jest bezpieczne i skuteczne, a dzięki pico pozbycie się barwnika następuje w szybszy i bardziej efektywny sposób niż przy użyciu innych metod mechanicznych, lub chemicznych.

 

Zabiegi laserem E-LIGHT (IPL+RF)

Laser E-Light to połączenie energii świetlnej z falą radiową. Dzięki temu uzyskujemy mocniejsze działanie IPL, które przez wzmocnienie RF działa głębiej i zapewnia lepszy efekt zabiegu.
E-Light emituje wiązkę promieni świetlnych, które są rozproszone, działają wielokierunkowo i mają zróżnicowaną długość, dzięki temu mogą docierać na różne głębokości skóry. Technologia E-Light ma szerokie możliwości precyzyjnego dopasowania się do różnych typów skóry oraz zmian problematycznych jakie zachodzą pod skórą.

topbtn